Перейти до контенту

Наша історія


Компанія Blackwood була заснована в 2016 році в Одесі дизайнеркою Яною Кіровою та ІТ- підприємцем Андрієм Бойко.


Яна – творча особистість, завжди сповнена енергії та нових ідей. Надихаючись мистецтвом і подорожами світом, вона вигадує неймовірні дизайни, кожна деталь яких натхненно створюється вручну командою професіоналів у нашій Майстерні.

Андрій – інноваційний підприємець з глобальним мисленням. Він відповідає за організаційні процеси, втілення в життя наших амбітних цілей, а також просування Blackwood, щоб увесь світ дізнався про те, які унікальні вироби ми створюємо в Україні.


Blackwood сьогодні

Ми пройшли великий шлях від маленької кімнати, наповненої шкірою, квітами та мріями до Авторської Майстерні і світового визнання. Наш бренд обирають шанувальники особливих речей не лише в Україні, а й у США, країнах Європи та Арабського світу. Найбільше ми відомі своїми унікальними сумками з преміальної італійської шкіри та цінних порід дерева, прикрашених композиціями з квітів, вкритих ювелірною смолою. Клієнти називають їх “витворами мистецтва, які можна носити з собою”. Також у нашому асортименті є дерев'яні окуляри, годинники та шкіряні гаманці.


Наша місія

Ми поєднали натуральні матеріали та людську майстерність із незвичайним дизайном, щоб наші клієнти почували себе особливими, адже це і є головна місія Blackwood.


Наші вироби та команда

Всі наші вироби створені з любов'ю, натхненням і великою увагою до деталей. Кожен із них унікальний, яскравий і з гордістю носить лейбл made in Ukraine.