Гарантія

Гарантія на окуляри

Гарантія на окуляри становить 12 місяців з моменту придбання виробу. Діє на оправу і механізми кріплення дужок. Гарантія припиняється після спроби самостійного ремонту оправи або внесення змін в конструкцію окулярів.

 

Зверніть увагу, гарантія не поширюється на поломки оправи, які були заподіяні фізичним, температурним і хімічним впливом з боку клієнта, а також на лінзи. 

 

Гарантія на сумки

Гарантія на сумки становить 6 місяців з моменту придбання виробу. Ми несемо відповідальність за вироби і впевнені в їх належній якості. У разі, якщо протягом 6 місяців були виявлені дефекти: зламалася фурнітура, порушилася цілісність швів і тд - ми здійснюємо безкоштовний сервіс. 

Зверніть увагу, гарантія не поширюється на:

  • фізичний знос матеріалів в процесі експлуатації сумки
  • механічні пошкодження, а також пошкодження, завдані температурним і хімічним впливом, водою і різними хімічними речовинами 
  • деформацію виробу через сильне перенавантаження чи неправильне зберігання
  • пошкодження шкіри унаслідок використання спиртовмісних та інших агресивних засобів для видалення забруднень на шкірі
Кожен випадок є індивідуальним та вимагає особливої уваги, за будь-якими питаннями, пов'язаними з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням звертайтеся за номером телефону +380631274334 або пишіть на пошту info@blackwood.ua