Догляд

Шановний клієнте!

Дякуємо Вам за вибір сумки від Авторської Майстерні Blackwood.

Придбаний виріб створений повністю вручну з ретельно відібраних натуральних матеріалів. У процесі виготовлення велика увага приділяється деталям та якості.
Гарантія на виріб складає 12 місяців із моменту придбання.

Всі вироби створювалися з великою любов'ю та вимагають дбайливого догляду.

 

 Інструкція з догляду за сумками та шкіряними виробами:

 1. Зберігайте виріб у сухому та прохолодному місці, віддаленому від прямих сонячних променів і джерел тепла.
 2. Не допускайте потрапляння вологи на виріб, оскільки вона може пошкодити його структуру та забруднити поверхню. Якщо ваш виріб промокнув, обережно протріть його сухою м'якою ганчіркою та залиште на повітрі, щоб він повністю висохнув.
 3. Уникайте контакту шкіри з різними хімічними речовинами, наприклад, лаками для волосся, парфумами та косметикою. Ці речовини можуть пошкодити поверхню сумки.
 4. Для очищення виробу використовуйте м'яку ганчірку або спеціальні засоби для догляду за шкірою. Не використовуйте грубі щітки або абразивні засоби, які можуть пошкодити поверхню шкіри.
 5. Щоб уникнути корозії, утримуйте металеві деталі виробу, застібки та карабіни від контакту з водою або будь-якими іншими рідинами.
 6. Якщо Ваш виріб пошкодився, подряпався, забруднився тощо, не намагайтеся відремонтувати його самостійно. Зверніться до наших менеджерів і скористайтеся нашими послугами з ремонту.

 

Інструкція з догляду за окулярами:

 1. Надягаючи та знімаючи окуляри, завжди тримайте їх обома руками за дужки.
 2. Зберігайте окуляри в спеціальному захисному футлярі.
 3. Не кладіть окуляри лінзами донизу на тверду поверхню, оскільки це може призвести до появи подряпин.
 4. Уникайте значних механічних зусиль, вібрацій, ударів, контакту з хімічними реактивами, алкоголем, бензином, розчинниками, клеєм, засобами для чищення, фарбою та іншими матеріалами, що містять будь-які хімікати. Це може призвести до непридатності виробу.
 5. Не піддавайте окуляри різким перепадам температури.
 6. Для щоденного очищення лінз використовуйте спеціальну серветку з мікрофібри. Не використовуйте шкіру або замшу для очищення.
 7. У разі ослаблення з'єднань або виникнення інших несправностей, зверніться до оптичного салону. Самостійний ремонт не допускається.

 

Як зберігати вироби:

У період між використанням виріб необхідно зберігати в захисному чохлі, що входить до комплекту.